Treningskamper

Alltid Bærum sine mål først!

2017

JANUAR:
Søndag 15.01 kl 20:00       Bærum 1-VIF damer, A-laget  (b)  0-0
Lørdag 28.01 kl 16:30       Bærum 1 - Stabæk 02  (h)               0-7


FEBRUAR:
Lørdag 04.02 kl 16:30       Bærum 1 - Asker  (h)    (0-4)   1-5 (Fredrik B)
Lørdag 11.02 kl 16:30       Bærum 1 - Lyn 2  (h)     (3-1)   9-1 (Joakim 3, Kamaldin 2, Fredrik, Adrian, Hamdi og Christian skårte alle 1 mål hver)


MARS:
Lørdag 04.03 kl 16:30       Bærum 1 - Hønefoss (h)   (6-0) 9-0 (Paul x4, Marius H, Christian, Ole, Joakim og Kamaldin med 1 mål hver)
Lørdag 18.03 kl 18:00       Bærum 1 - Stabæk 03 (b)   (2-3) 6-4 (Christian x4, Paul 1, Joakim 1)
Lørdag 25.mars Gøteborg, Cup
Søndag 26.mars Gøteborg, kamp


2016


JANUAR:
Søndag   24.01 kl 15.00      Skeid (h)                       (3-0)   4-0     Axel 2, Sem, Hamdi
Søndag   31.01 kl 16.00      Slemmestad (h)            (3-1)   9-2     Adrian 2, Joakim 2, Jonatan, Marcus, Daniel, Lucas, Knut

FEBRUAR:
Søndag   07.02 kl 14.00      Kolbotn (h)                   (0-2)    1-4     Axel
Søndag   14.02 kl 14.00      Vestre Aker 2 (h)         (4-0)    7-1     Fredrik B. 2, Joakim 2, Rohit, Sjur, Ole
Onsdag   17.02 kl 17.45      Høvik (b)                      (4-1)    8-3    Joakim 2, Sem, Simon, Hamdi, Jonatan, Paul, Marius
Søndag   28.02 kl 10.00      ØHIL 2 (h)                    (5-1)    6-2    Joakim 2, Rohit str, Elliot, Elton, Lucas
Søndag   28.02 kl 18.00      Nordstrand (h)             (0-3)    0-5

MARS:
Lørdag    05.03 kl 17.00       Nordstrand 2 (h)         (3-0)     4-0    Joakim 2, Adrian, Wiktor
Søndag   06.03 kl 15.00      Asker (h)                      (0-2)    1-4     Petter
Søndag   13.03 kl 18.00      Bærum G03 1. lag       (4-0)     5-1    Sem, Axel, Jesper, Christian, selvmål
Mandag   14.03 kl 19.30      Vålerenga 2 (b)           (2-1)     7-4    Fredrik B. 3, Joakim 3, Knut

APRIL:
Søndag   03.04 kl 13.00       Fredrikstad Bylag (b)  (2-1)    3-3  Kamaldin, Isak, Christian

OKTOBER:
Torsdag   06.10 kl. 1830      Bærum 1 - Ham-Kam  (0-1)    2-3 Joakim, Fredrik B
Onsdag    19.10 kl. 2000      Bærum 1 - Fornebu     (1-0)    3-1 Adrian, Marius H og Fredrik B

Søndag    30.10 kl. 1200      Bærum 2 - Strømsgodset 2              (Sandvika Stadion)
Søndag    30.10 kl. 1400      Bærum 1 - Asker 1       (1-2)   2-4  Fredrik B x2

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar